Ubytování

Celoročně Vám nabízíme útulné stylové ubytování v dobovém interiéru s celkovou kapacitou 22 lůžek v jednom 2lůžkovém pokoji a pěti 4lůžkových pokojích. Každý pokoj je zařízen televizí se satelitním příjmem a soukromou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Kromě odpočinku na pokojích mohou naši hosté využít k trávení příjemných chvil novou finskou saunu v odpočinkové místnosti s hernou a posilovnou nebo společenskou klenutou místnost (vinárna) s krásnou praktickou kuchyňkou a s jídelním sezením, kde se může podávat Vaše rozmanitá bohatá snídaně nebo stylovou restauraci s velkoplošnou projekcí, kulečníkem, šipkami a hřejivým krbem. Restaurace s kvalitní vyhlášenou domácí kuchyní potěší Vaše chuťové pohárky. Dětičky si pohrají v koutku s hračkami v interiéru nebo na dětském hřišti s houpačkami, kolotočem a skluzavkou v exteriéru. Letní terasy Vás vylákají ven zejména v pěkném počasí. Nadýcháte se čerstvého vzduchu, posedíte si na terase “Pod kuželníkem“ společně s hosty restaurace a obsluhou nebo na soukromé zahradě pouze pro ubytované s krbem a ping-pong stolem, na grilu si opečete masíčko a zeleninu. Večery kolem ohniště Vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. A nově 150 metrů od Dřevěnky na Bozkovském náměstí na sokolské zahradě obří trampolína pro všechny děti zdarma od našeho starosty. Cyklisté a lyžaři odloží své sportovní potřeby v úschovně a auta zaparkujete přímo u objektu.

Důležité informace

  • Snídaně 140,- (Bohaté švédské stoly).
  • Polopenze 320,- (Snídaně + večeře = polévka, hlavní jídlo, moučník).
  • Uvedené ceny jsou včetně připojení k internetu a možnosti využít parkoviště a úschovnu lyží a kol.
    Uvedené ceny jsou konečné včetně rekreačního poplatku obci a energií.
  • Děti do 7,99 let 20% sleva na stravování i ubytování.
  • Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko (vlastní postýlka) – ZDARMA- Věk dětí nutno doložit!
  • V době vánočních a novoročních svátků bude cena za ubytování účtována sazbou za jednu noc( viz. ceník ubytování )

Moc se na Vás těšíme.

Vzhledem k dobovému interiéru není možné u nás ubytovat Vaše domácí mazlíčky.

Ceník ubytování

Pokoje:
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Trojlůžkový
Čtyřlůžkový
1 noc (cena za osobu)
870,-
700,-
650,-
600,-
2 noci (cena za noc na osobu)
750,-
550,-
500,-
470,-
3 a více nocí (cena za noc na osobu)
650,-
500,-
470,-
450,-

Bozkov a okolí

Ideální strategická poloha penzionu-leží na rozhraní Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje. Pakliže si vezmete kružítko a nastavíte si 30km poloměr od naší Dřevěnky, nebude Vám 14 dní stačit na to navštívit všechny historické a přírodní destinace. Nabízejí se rodinné procházky přírodou, skalní města, naučná stezka údolím Vošmendy, kterou vyrobili naši bozkovští jeskyňáři a která seznamuje s krasovým územím, chráněnou flórou a faunou, návštěva hradů, zámků, celého Českého Ráje, Jizerských Hor a Krkonoš a hlavně oblíbených dolomitových jeskyní se vstupem ve vzdálenosti jen 1km od Dřevěnky. Doporučujeme Riegrovu (Via Ferrata) a Palackého stezku, výlet k rozhlednám Kozákov, U Borovice, Černé Studnice a rozhledny Štěpánka (zde najdete i překrásné běžecké tratě). Muzeum drahých kamenů nebo krkonošských řemesel. ZOO a Babylon Liberec. Jen půl kilometru od nás se nachází víceúčelové sportovní hřiště s umělým a travnatým povrchem. V okolí možnosti pro cykloturistiku, vodácký sport, lyžování, běžkaření. Obec Jesenný, vzdálená 3km (koupaliště a lom-potápěčské kurzy)město Železný Brod, 10km (sklářský průmysl a koupaliště), okresní město Semily, 7km (sportovní centrum, Riegrova stezka, kino Jitřenka), Bystrá nad Jizerou, 12km (agroturistika) a konečně Malá Skála, 13km (lanové centrum, kanoistika a rafting). Fanoušci zimních sportů si zamilují zasněžené svahy přilehlých středisek -lyžařský areál Kamenec-Jablonec nad Jizerou, Lysá-Rokytnice, Paseky, Rejdice, Ski areál Kozákov, Šachty-Vysoké nad Jizerou atd.

Jak sami vidíte, skutečně každý si zde přijde na své! Přijeďte navštívit 270 let dějinami nabitou kulturní památku, přijeďte poznat celý Bozkov.