Archives

ZÁŘÍ v Dřevěnce,28.9 točíme DUX,zvěřinové hody

Vážení milý, kdo by nás chtěl navštívit v září, otevírací doba je stejná jako byla v červenci a srpnu. Děkujeme. 28.9 na svátek svatého Václava budeme točit svatováclavské pivo DUX, uvařeno jen a pouze pro tuto příležitost. Budeme ho točit do vyprodání zásob (cca 2-3dny).A poslední zpráva pro Vás, začínáme přijímat rezervace na vyhlášené patnácté ZVĚŘINOVÉ HODY, které se letos na podzim konají v Dřevěnce o víkendu 22.a 23.října.

Provozní doba naší kuchyně+léto 2022

PŘIPOMÍNÁME PROVOZ KUCHYNĚ-pořád na to hodně lidí nemyslí a nás to pak mrzí, když už večeři nestihnou.

Rezervace na oběd v červenci a srpnu přijímáme od Vás v ten den vždy do 11.00hod.,poté odkládáme telefon a jdeme se soustředit na Vaše papání. Mějte s námi teď o prázdninách trochu trpělivost, chceme vždy zachovat kvalitu vašeho pokrmu, tak to bude při plné restauraci a terase o chviličku déle trvat.

KUCHYNĚ V PROVOZU-LÉTO

ÚTERÝ -SOBOTA 11.00-20.30hod.

NEDĚLE 11.00-19.00hod.

Mějte na mysli, že pořád nemáme bohužel platební terminál, ale pracujeme na tom. Také mějte na vědomí, že máme pěkný vztah s panem farářem a půjčujeme klíče od věže Bozkovského kostela, kde je nádherný výhled. Krásnou dovolenou přejeme VŠEM a zastavte se někdy u Nás. DĚKUJEME