Stylové ubytování – Rodinný penzion a restaurace Dřevěnka – kulturní památka

 Pokoj 1 noc
(cena za osobu)
2 noci
(cena za noc na osobu)
3 a více nocí
(cena za noc na osobu)
Jednolůžkový 690,- 550,- 400,-
Dvoulůžkový 550,- 390,- 360,-
Trojlůžkový 500,- 370,- 340,-
Čtyřlůžkový 430,- 350,- 320,-
 
Snídaně 90,- (Švédské stoly nebo Menu na vidličku).
Polopenze 230,- (Snídaně + večeře – polévka, hlavní jídlo, moučník).
 
Uvedené ceny jsou včetně připojení k internetu a možnosti využít parkoviště a úschovnu lyží a kol.
Uvedené ceny jsou konečné včetně rekreačního poplatku obci a energií.
 
Děti do 8 let 30% sleva na snídani i ubytování.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko (vlastní postýlka) – ZDARMA

Vzhledem k dobovému interiéru není možné u nás ubytovat Vaše domácí mazlíčky.

Moc se na Vás těšíme.

PROČ NÁS NAVŠTÍVIT?
Objekt se nachází v obci Bozkov v Podkrkonošší, kraj liberecký – nebezpečně blízko je ČESKÝ RÁJ I KRKONOŠE. Rodinný penzion a restaurace Dřevěnka se nachází v samém centru obce a díky svému vzhledu dotváří návesní prostor. Dům představuje charakteristickou dominantu obce a tradiční centrum společenského života. Je hodnotným zástupcem venkovské architektury, nedílnou součástí urbanistického vývoje obce a také dokladem řemeslných technologií. Tato patrová stavba je unikátem v Podkrkonoší, které je typické svojí nízkopodlažní zástavbou. Kulturní památka Dřevěnka, jejíž historie sahá až do roku 1751, je obdivovaná místními občany, ale také návštěvníky místních dolomitových jeskyň.
269 let starý stylový rodinný penzion s restaurací. Čtyřlůžkové pokoje s dobovým interiérem a vlastním sociálním zařízením s výhledem na dominantu obce barokní Kostel Navštívení Panny Marie. Před objektem se nachází parkoviště, úschovna kol a lyží, dětské hřiště, soukromá zahrada pouze pro ubytované s ohništěm+ping-pong stůl a krytá terasa s obsluhou společná s hosty restaurace. 
Penzion leží na rozhraní Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje. Pakliže si vezmete kružítko a nastavíte si 20km poloměr od naší Dřevěnky, nebude Vám 14 dní stačit na to navštívit všechny historické a přírodní destinace. Milujete-li procházky přírodou, hrady a zámky, jeskyně či skalní města je pro Vás náš penzion ideální volbou. Přímo v Bozkově se nacházejí známé bozkovské dolomitové jeskyně s největším podzemním jezerem v Čechách. Vstup do jeskyň je vzdálený asi 1km od Dřevěnky. V údolí Vošmendy je nová přírodní naučná stezka, která seznamuje s krasovým územím, chráněnou flórou a faunou, vápenickými pecemi a železářskou historií. 0,5km od Dřevěnky se nachází veřejné sportovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem a dětské hřiště. V okolí možnosti pro pěší i cykloturistiku, vodácký sport, lyžování a běžkaření. Obec Jesenný vzdálená 3km (koupaliště pro veřejnost a lom – potápěčské kurzy), město Železný Brod (sklářský průmysl a krásné koupaliště pro veřejnost) je vzdálené 8km, město Semily vzdálené 7km (sportovní centrum a v blízkosti významná Riegerova stezka) a horská střediska Vysoké nad Jizerou 10km a Rokytnice nad Jizerou 15km. Bystrá nad Jizerou 12km (agroturistika). Nejbližší rozhledny jsou Kozákov a rozhledna U Borovice.

.